KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12113054
nr 1211 3054
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Hustak Stockholm, Kungstornen. Signerad, daterad 1961, numrerad 81/310, Motivet: 36x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:29:51
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
700 kr
22 okt
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén